Pięknie Was witam w Nowym Roku i życzę wszystkiego najlepszego ... i ciekawych okazów do kolekcji.
Kolejnym "górskim" naparstkiem jest ten ze Śnieżki; naparstek jeden ale ma 3 obrazki
Witam Strelicję i Barbarkę888; cieszę się, że dołączyłyście do obserwatorów.
Dziękuję za odwiedzinki, do miłego



