Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Śnieżka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Śnieżka. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 1 stycznia 2015

Śnieżka

Pięknie Was witam w Nowym Roku i życzę wszystkiego najlepszego ... i ciekawych okazów do kolekcji.
Kolejnym "górskim" naparstkiem jest ten ze Śnieżki; naparstek jeden ale ma 3 obrazki



Witam Strelicję i Barbarkę888; cieszę się, że dołączyłyście do obserwatorów.
Dziękuję za odwiedzinki, do miłego