Naparstkowe hobby
Taka mała rzecz ... a jak cieszy ...
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
Betlejem
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
Betlejem
.
Pokaż wszystkie posty
piątek, 30 stycznia 2015
Betlejem
Gosia, koleżanka z pracy, przywiozła metalowy naparstek i tym samym zrobiła mi wielką pamiątkę.
Dziękuję za odwiedzinki, do miłego
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)